Firmagraafika kujundamine

Iga ettevõte on oma juhi nägu ning kes tunneks neid näojooni paremini kui inimesed selle sees. On igati mõistlik kaasata just oma inimesed firmagraafika kujundamisele ja visuaalse keele väljatöötamisele. See eeldab muidugi vastavate kujundusprogrammide tundmist, sest nõuded failidele on dikteeritud tootmisettevõtete poolt (nt trükikojad või reklaamifirmad).

Erinevaid kujundamise programme on võimalik õppida nii omal käel kui ka juhendajate abil. Visuaalse identiteedi kujundamisel on asjakohane oskus kasutada vektorgraafika programme, sest see võimaldab luua graafikat, mida on võimalik suurendada kordades, ilma, et selle kvaliteet kannataks. Valdkonna inimesed loovad oma kavandid kasutades enamasti Adobe Illustrartorit, mis on turul olnud pikka aega ja seetõttu ka väga heal tasemel väljaarendatud. Paraku on Adobe teenused võrdlemisi kallid, eriti kasutajatele, kes ei tegele kujundamisega igapäevaselt.

Adobe Illustratorile väga lähedaste kasutusvõimalustega vektorgraafika programm on välja arendatud Affinity meeskonna poolt, mis rahuldab isegi erialase inimese nõudliku meele. Affinity Designer on vektorgraafika programm, mille kasutamisoskus hõlbustab edaspidi  ka Adobe Illustratori omandamist. Programm on piisavalt hästi välja töötatud, et sellega on võimalik luua professionaalseid kujundusi, mida aktsepteerivad trükikojad ning teised tootmisettevõtted.

Affinity Designer e-kursus on üles ehitatud erinevatele harjutustele ja iseseisvale tööle, sest just ise läbi tehes õpitakse kõige enam. Samas on hea teada, et takerdumise korral on koheselt võimalik pöörduda juhendaja poole, kes nõu ja jõuga aitab. Firmagraafika ja trükiste kujundamine.

Made by © Kosk Disain OÜ

Setup Menus in Admin Panel