E-kursus. Adobe Illustratori jätkukursus – maaliline illustratsioon ehk kuidas luua visuaalselt efektseid pilte 07.05 – 20.05.2024

110.00

 

 

 

 

 

 

Kategooria:

Kirjeldus


 • Aeg: 07.05 – 20.05.2024
 • Koolitaja: Lii Allas
 • Koolituse maht: 20 akadeemilist tundi
 • Koht: e-õppe keskkond Moodle
 • E-kursus. E-poe avamine ja haldus 18.09 – 22.09.2023
 • Lisainfo: Koolitusgrupi suurus, miinimum 3 osalejat.

Koolituse sihtgrupp

Kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad täiendada oma teadmisi Adobe Illustrator´iga töötamiseks

Koolituse sisu

Käesoleva kursuse raames õpitakse peamiselt kujutama vektorgraafikas veemaastiku, selle peegeldusi ja ka elusloodust, nt linnu suletikku, kala soomuseid – detaile, mis aitavad luua efektset tervikut. Koolitus on jagatud kolmeks alamteemaks, kus igas osas vaadatakse lähemalt teatud pildi osa tegemist. Lõpptulemusena konstrueeritakse osadest tervik – illustratsioon, mille juures on kasutatud gradientidega värvimist elementidele sügavuse andmiseks, õpitud kujutama vee pritsmeid jne. Koolituse käigus õpitakse looma vajalikke pintsleid ja kasutama tarvilikke tööriistu.

Koolituse läbinud

 • oskab töötada värvigradientidega, et luua maalilist keskkonda
 • oskab luua tööks vajalikke pintsleid
 • oskab modifitseerida objekte kasutades koolutamise (Warp) tööriista
 • oskab kujutada keerukamaid pinnatekstuure (kala soomused)
 • oskab kujutada liikuvat vett

Õppekeskkonna kirjeldus

Õppemeetodiks on e-õpe Moodle keskkonnas. Juhendid ja videod asuvad õppekeskkonnas Moodle. Koolituse jooksul on võimalik küsida teema kohta küsimusi foorumi kaudu selleks ettenähtud Moodle foorumis ja esitada soovi korral esitada ka oma pooleliolev töö tagasiside saamiseks. Koolitus ei sisalda programmi litsentsi.

Nõuded õppe lõpetamiseks

Koolitus lõppeb tehtud tööde esitamisega.

Kursuse lõpetajale väljastab kool tunnistuse või tõendi:

 • Kui osaleja töötab läbi õppematerjali ning esitab nõutud kodutööd, väljastatakse talle koolituse lõppemisel tunnistus.
 • Kui osaleja töötab läbi õppematerjalid aga ei esita nõutud kodutöid, väljastatakse talle koolituse lõppemisel tõend.

Koolitaja

Lii Allas on töötanud reklaamivaldkonnas graafilise disainerina üle 15 aasta. Alustas karjääri reklaamifirmas Valge Kass ning seejärel juba vabakutselise disainerina, viimastel aastatel OÜ Footon alt. Lähimineviku suuremad disaini projektid on olnud koostöös reklaamiagentuuriga Avart, mille käigus on loodud infograafika nii õppeasutustele (Tallinna Mehhaanikakool, Tallinna Majanduskool, Olustvere TMK), aga ka nt Tartu Raudteejaamale. Ta on lõpetanud 2006 TÜ VKA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala ja alustas uuesti õpinguid aastal 2011 TÜ-s keskkonnatehnoloogia erialal, millega on hetkel jõudnud doktorantuurini. Oma igapäeva tööga seonduvalt on Liil pikaajaline kogemus firmagraafika ja trükiste kujundamisel, aga ka keskkonnagraafika ning interjööri lahenduste loomisel. Sellega kaasnevalt on tal laiad teadmised ja kogemused erinevate kujundusprogrammidega.

Koolituse maksumus: 110 eurot

Soodushind õpilastele ja tudengitele

Sooduskoodi tingimused ja taotlus  Tutvu õppekorralduse ja ostutingimustega. Koolituse läbimisel TUNNISTUS Eesti Hariduse Infosüsteemi tegevusloa nr 152 alusel

 

 

 

 

 

Made by © Kosk Disain OÜ

Setup Menus in Admin Panel