Õppekorraldus- ja ostutingimused

Koolitusel osalemiseks ostu sooritamise kasutusjuhend ja pääs kursusele

1.Minge Koolitused lehele

2.Valige soovitud koolitus

3.Vajutage Osta koolitus nuppu

4.Ostukorvis vajutage Mine maksma

5.Täidke tellimuse andmed (kui Te pole sisse loginud, siis luuakse Teile konto)

6.Vajutage Esita tellimus

7.Seejärel vajutage Soorita makse

8.Vajutage Tagasi kaupmehe juurde

9.Nüüd suunatakse Teid valitud koolituse lehele tagasi ning nupp Osta koolitus on asendunud Alusta koolitusega nupuga

10. Alusta koolitusega lingi kaudu saate kogu vajaliku info koolitusega alustamiseks, juhised õppekeskkonda sisse logimiseks, salasõna/võtme registreerumiseks kursusele. Soovi korral saate kasutada õppekava pdf vormingus.

11. Arve esitamisel ja ülekandega tasumisel registreeritakse Teid koolitusele peale arve laekumist kooli poolt, mille kohta saadetakse Teile automaatne teavitus ja link koolitusega alustamiseks.

 

Makseviisid

Tasudes Saksa Digikooli (digitalschool.ee) e-poest ostetud toodete eest pangalingi kaudu on Teie turvalisus tagatud.

Digitalschool.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes, hindadele ei lisandu täiendavaid makse.

Tasuda saab pangalingi kaudu.

  1. Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka.
  2. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka.
  3. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele ostetud toodete eest.
  4. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.
  5. Pärast makse sooritamist ärge palun sulgege brauseri akent, vaid vajutage nuppu TAGASI KAUPMEHE JUURDE, mis juhatab Teid tagasi digitalschool.ee koolituste keskkonda. Näete kinnitust oma makse sooritamise kohta, mis saadetakse ka Teie meiliaadressile.
  6. Digitalschool.ee e-poes tellimust vormistades ning makset sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud üldtingimustega ja on nendega nõus.

Ettevõttele ostmine

Koolituse eest saab soovi korral tasuda ka ettevõte.  Vajutage ostukorvis nupule Soovin arvet ettevõttele, täitke avanenud lehel vajalikud andmed ja vajutage Saada nupule. Hiljemalt järgmisel tööpäeval tuleb teie e-posti arve, kus on kirjas tellitud koolitus, kuupäev, ettevõtte nimi, tellimuse number ning pangakonto numbrid. Vajadusel küsige lisainfot digitalschool.ee veebipoe infospetsialistilt tööpäevadel 08.00–16.00, e-posti teel dts@saksatk.ee või telefonil (+372) 5331 4236

 

Koolituse eest tasumine, koolitusest loobumine, koolituse edasilükkumine või ärajäämine

Peale koolituse eest tasumist saadetakse Teile meiliaadressile kinnitus ja arve koolituse eest.

Koolitusele mitteilmumisel ja sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel koolitustasu ei tagastata, kuna koolitajal on tekkinud Teie koolitusele registreerimisega seonduvalt kulutusi.

Koolitustasu tagastatakse juhul, kui osaleja teavitab koolitajat kirjalikult koolitusest loobumisest vähemalt 7 päeva enne koolituse algust.

Koolitajal on õigus osalejate vähesuse korral koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasilükkumisest või ära jätmisest kirjalikult osaleja meili teel. Koolituse ärajäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse koolitustasu tagasi 7 kalendripäeva jooksul samale kontole, millelt koolituse eest tasuti.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud koolituse ja sellega seotud info kättesaadavuse eest.

Ostjal on õigus pretensiooni tekkimisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Saksa Digikooli (digitalschool.ee) poole, saates e-kirja aadressile dts@saksatk.ee või helistada telefonil: +372 442 0480

Saksa Digikool (digitalschool.ee) vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul. Tehniliste küsimuste korral võib pöörduda veebilehe haldaja poole aadressil Support@koskdisain.ee.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on digitalschool.ee veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kiri aadressile dts@saksatk.ee või helistada telefonil: +372 442 0480 Kui ostja ja digitalschool.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Isikuandmete töötlemine.

Digitalschool.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, isikukood telefoninumber, aadress, meiliaadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, koolitusega seotud info edastamiseks ning koolituse tunnistuse või tõendi väljastamiseks.

Made by © Kosk Disain OÜ

Setup Menus in Admin Panel