Koolitus aitab paremini mõista ja kasutada tehisintellekti, et parandada oma äritegevust, suurendada produktiivsust ja saavutada paremaid tulemusi. Koolituse käigus tutvustame teile AI tööriistu ning toome praktilisi näiteid, kuidas kasutada tehisintellekti reklaamtekstide ja sisu loomisel, pilditöötluses ning videote loomisel.


 • Aeg: 23.11.2023 (10.00-14.00)
 • Koolitaja: Jaanus Kikas
 • Koolituse maht: 5 akadeemilist tundi
 • Koht: Pärnu STK, Jalaka tn 8, Pärnu
 • Lisainfo: Koolitusgrupi suurus, miinimum 8 osalejat.

Koolituse sihtgrupp

Kursus on mõeldud kõigile ettevõtjatele ja turundajatele

Koolituse sisu

Koolituse käigus tutvume tehisintelekti (AI) tööriistadega ning loome ühiselt praktilisi näiteid, kuidas kasutada tehisintellekti reklaamtekstide ja sisuloome, pilditöötluses ja videote loomisel. Tehisintellekt on kasvanud turul suureks teguriks, sest see pakub võimalusi, mida inimene ei
suuda saavutada. Tehisintellekti areng on loonud uued võimalused ettevõtetele, kes soovivad oma turundustegevusi ja igapäevatööd efektiivselt juhtida ning samal ajal püsida konkurentsis. Koolitusel tutvustame, kuidas tehisintellekt aitab luua standardseid tööprotseduure (SOP) ning optimeerida äritegevusi. Tõhusad protsessid ja SOP-id tähendavad paremat juhtimist, suuremat produktiivsust ja parandavad teie ettevõtte tulemusi. Koolituse käigus õpitakse kasutama tehisintellekti, mis aitab luua sisuteksti, pilte ja videosid tunduvalt vähema ajakuluga. Nii saab luua kvaliteetset ja atraktiivset sisu kiiremini ja tõhusamalt, mis omakorda aitab täita sihtrühma ootusi ja suurendada brändi nähtavust.

Koolituse teemad:

 • SOP / protsesside loomine ja kasutamine oma tegevuste optimeerimiseks
 • Sisuloome AI abil, pildid, tekstid ja videod

Praktilised näited: reklaamtekstid ja sisuloome, pilditöötlus, videoloome

Koolituse läbinud

 • omandab baasteadmised standardsete operatsiooniprotseduuride (SOP) loomisest ja kasutamisest, mis võimaldavad tal optimeerida ettevõtte tegevusi ja suurendada efektiivsust
 • omandab baasteadmised AI tehnoloogia kasutamisest sisu loomisel, sh piltide, tekstide ja videote genereerimisel. Saades aru, kuidas kasutada AI tehnoloogiat sisu loomisel, saab ta luua kvaliteetset ja huvitavat sisu, mis köidab sihtrühma tähelepanu.

Õppekeskkonna kirjeldus

Koolitus toimub Pärnu saksa Tehnoloogiakooli arvutiklassis (Windows 10) , mis on varustatud kaasaegse õppe- ja esitlustehnikaga ning vajalike arvutiprogrammide ja litsentsidega. Õppetöö tarbeks on ruumides nii võrguinternet kui Wifi leviala, mis võimaldab koolitusest osavõtjal tulla kohale ka oma sülearvutiga.

Nõuded õppe lõpetamiseks

Õppekava läbimist ja õpiväljundite saavutamist hinnatakse kontakttunnis osalemise ning praktiliste ülesannete sooritamise põhjal.
Koolituse lõpetamisel väljastatakse osalejatele tunnistus.

Kursuse lõpetajale väljastab kool tunnistuse või tõendi:

 • Kui osaleja töötab läbi õppematerjali ning esitab nõutud kodutööd, väljastatakse talle koolituse lõppemisel tunnistus.
 • Kui osaleja töötab läbi õppematerjalid aga ei esita nõutud kodutöid, väljastatakse talle koolituse lõppemisel tõend.

Koolitaja

Jaanus Kikas on tehisintellekti turundusvahendite koolitaja, kellel on rikkalikud kogemused nii praktilisel kui ka teoreetilisel tasandil. Ta on lõpetanud ettevõtluse erialal Inglismaa North Warwickshire ja Hinckley kolledžis ning omandanud digitaalturunduse teadmisi Oxfordi
turunduskolledžis. Praktilised turundusteadmised on tal kogunenud läbi isiklike ettevõtmiste. Eesti koolitajana on Jaanus tuntud oma koostöö tõttu Maakondlike Arenduskeskustega ning aktiivse osalusega ettevõtlusnädala raames. Ta on spetsialiseerunud veebimüügi platvormidele, nagu Amazon ja eBay. Lisaks on tal ulatuslikud kogemused internetiõppe valdkonnas, mida ta on kogunud töötades vabakutselise nõustajana nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil, kasutades peamiselt interneti suhtluskanaleid. Jaanuse igapäevatöö hõlmab aktiivselt tehisintellekti vahendite kasutamist, mis tõstab esile tema pädevust ja oskusi tehisintellekti turundusvahendite koolitajana. Oma koolitustel suudab ta jagada nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi, mida ta on omandanud läbi pikaajalise kogemuse turunduses ja tehisintellekti rakendamises.

Koolituse maksumus: soodushind kuni 15.11.2023 90.- eurot

Tutvu õppekorralduse ja ostutingimustega. Koolituse läbimisel TUNNISTUS Eesti Hariduse Infosüsteemi tegevusloa nr 152 alusel

 

Koolituse õppekava

Kursuse "Tehisintellekti tööriistad turundustegevuste tõhustamiseks" õppekava
Tehisintellekti tööriistad turundustegevuste tõhustamiseks (Pärnu) Details TASUTA 00:00:00
OSTA KOOLITUS
 • 90.00
 • PERIOOD: 23.11.2023
 • KOOLITUSE VORM: AUDITOORNE
1 STUDENTS ENROLLED
REGISTREERI HUVITATUKS
Made by © Kosk Disain OÜ

Setup Menus in Admin Panel